Sport

Četvrtak, 12 Svi 2022 12:02

Pobjeda i poraz Podstrane na otvaranju kvalifikacija za 2. HMNL

Otvaranje kvalifikacija za popunu 2.HMNL Jug ekipa Podstrane je započela pobjedom protiv Pakoštana rezultatom 5:2.

U borbenoj utakmici je od početka bilo vidljivo da je velik ulog u pitanju i obje momčadi su držale čvrst gard što potvrđuje rezultat od 1:0 na poluvremenu. U drugom dijelu nakon 10 minuta igre Pakoštane preokreću rezultat no naši momci ubacuju u višu brzinu i s tri brza gola vraćaju rezultatsku prednost koju su do kraja potvrdili s pogotkom s gola na gol našeg vratara Marijana Šimunovića za konačnih 5:2. Galeriju s ovog dvoboja možete pronaći na službenim stranicama Kluba https://www.facebook.com/futsal.podstrana

Samo dva dana nakon ove fizički zahtjevne utakmice naša ekipa je morala na gostovanje u Ploče na noge momčadi Porto Tolera. U očekivano teškoj utakmici u domaćinskoj atmosferi u Pločama naši momci su poraženi rezultatom 4:1. Rezultat nije dobar ali što je dobro je to što su naši momci pokazali gard prvaka, borili se zadnjim atomom snage i pokazali da s optimizmom možemo gledati u preostala dva meča koja su pred njima u ovim kvalifikacijamam, BRAVO! Pozitivan rezultat i vodstvo od 1:0 su čvrsto držali do 9 minuta prije kraja kada smo iz kontre primaju pogodak za 1:1 koji se pokazao prijelomnim i odveo utakmicu u drugom smjeru. Hvala tehničkoj podršci od strane Benz-Transa koji je osigurao kvalitetan transfer našim momcima u Ploče i natrag.

U trećem kolu ovaj vikend igra se susret Pakoštane – Porto Tolero zatim slijedi pauza do sljedećeg vikenda kada naša momčad ide na gostovanje u Pakoštane. Igrači i uprava kluba ovim putem zahvaljuju svim navijačima koji su došli podržati Podstranu u dvorani u Omišu i pomogli našim momcima kada im je to trebalo – HVALA!